Loading…
Deputeti i LDK’së duke vallëzuar me gotë në kokë (Foto)
  • 11/08/2017 | 12:20

...

Dasma a Ardi Kikës, shef i protokollit të kryeminstrit Isa Mustafa, ka nxjerrë në pah talentin tjetër që ka ish-ministri tash deputet, Arban Abrashi.


Ai ishte i ftuar në këtë dasmë që u mbajt para disa ditësh dhe është sjellur taman siç i ka hije një mysafiri në një aheng familjar.

Duke larguar komplekset e të qenurit politikan, Abrashi është argëtuar dhe i ka argëtuar të tjerët në këtë dasmë, shkruan Magazina.al.

Ai ka vallëzuar bashkë me dasmorët. Në një moment ka vendos edhe gotën në kokë dhe ka hedhur valle.

Abrashi i lindur në Mitrovicë është një ndër ministrat më të sukseshëm që ka pasur qeveria në largim e Isa Mustafës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë