Loading…
Deputetja bëhet ‘hit’ në internet fal stilit të flokëve
  • 05/03/2018 | 12:19

...

Një deputete nga Rusia me një model flokësh të pazakontë, që e bën “të duket si një gazetar i James Bond”, është bërë një hit në internet.

Valentina Petrenko, një ligjvënëse 62-vjeçare nga rajoni siberian i Khakassia, ka tronditur përdoruesit në mediat sociale me modelin e saj ambicioz të flokëve.

Flokët e senatores Valentina Petrenko janë gjëja më e madhe që kanë zbuluar mediat e huaja këtë javë.

Petrenko ka qenë anëtar i Këshillit të Federatës të vendit që nga viti 2001 dhe dikur ka ndihmuar për të negociuar lirimin e pengjeve të fëmijëve në një shkollë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë