Loading…
Dëshmi që tregojnë se nënat ia dalin gjithmonë për gjithçka
  • 07/11/2017 | 18:03

...

Nëna është personi më i dashur për fëmijë, kujdesi i saj për ta është i jashtëzakonshëm. Kur nëna është aty gjithçka ka zgjidhje, madje edhe për ato që fëmijët i mendojnë të pamundura.


Dashuria që një nënë ka për fëmijët e saj shfaqet në forma të ndryshme jo veç përmes përkëdheljeve. Kujdesi i saj depërton përtej shtëpisë, si në punë, një sandviç në tavolinën tënde të punës, rrobat e hekurosura, e kush mund të t’i përshtat më mirë se ajo?

Nënat mendojnë për ju gjatë gjithë kohës edhe kur ne vet nuk e kemi vëmendjen.

Me një fjalë ato janë me ty gjithmonë edhe pse ndoshta fizikisht jo, dhe këto fotografi e dëshmojnë më së miri./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë