Loading…
Dëshmi se fati është i shkruar: Kur vdekja s’do që të marr
  • 18/02/2018 | 17:31

...

Dilema nëse ekziston diçka mbi ne që përcakton jetën është aq e vjetër sa vetë ekzistenca e botës.


Sa herë që bindemi se gjithçka në këtë botë është rastësi, del diçka që na bën të besojmë të kundërtën, shkruan gazetametro.net.

Këto ngjarje të vërteta të aksidenteve të kapura nga kamerat na e dëshmojnë më së miri këtë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë