Loading…
Dështon seanca gjyqësore ndaj Sami Lushtakut
  • 24/11/2017 | 14:02

...

Për herë të tretë ka dështuar seanca e shqyrtimit fillestar ndaj Sami Lushtakut dhe të tjerëve të akuzuar për ikjen nga hapësirat e QKU-së. 


Sërish, për mungesë të një prej të akuzuarve, këtë herë Skender Tahirit, nuk ka pasur kushte për mbajtjen e seancës.

Gjyqtari Shasivar Hoti, ka caktuar seancën e radhës për datën 6 dhjetor.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë