Loading…
Despacito edhe me çifteli
  • 13/10/2017 | 14:59

...

Hiti botëror që bëri miliarda njerëz ta shikojnë në Youtube, tashmë e ka versionin e vet edhe në ritmin popullor shqiptar.


Instrumentisti i njohur, Fatmir Makolli e ka krijuar versionin e këtij hiti me tingujt e çiftelisë.

Spoti është publikuar të enjten ndërsa interpretimi i Makollit shoqërohet me vallëzimin në stilin “Despacito” të valltarit gjakovar Jeton Vorfi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë