Loading…
Dhurata Dora tërheqëse dhe plot stil në postimin e fundit (Foto)
  • 12/08/2017 | 17:05

...

Këngëtarja e njohur kosovare ka patur para veres një verë me plot angazhime.


Përveç talentit të saj në këndim, fansat e duan Dhuratën edhe për dukjen e saj.

Kjo foto tregon sharmin e saj të përcjellur me stil të veçantë. Me shami në kokë, Dhurata ka çka të iu tregoi fansave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë