Loading…
Diellza Kolgeci demanton lajmin se ka qenë e martuar
  • 11/03/2018 | 09:34

...

Aktorja dhe modelja Diellza Kolgeci ka thënë se asnjëherë në jetë nuk ka bashkëjetuar me dikë, e le më të ketë qenë e martuar.


“Kurrë ne jetën time nuk kam bashkëjetu me askënd dhe nuk kam qene asnjëherë e martuar”, ka shkruar ajo ndër të tjera.

“Në filmin dashuria bjeshkëve të nemura jam martu ama është vec FILUUUUM”, ka shkruar ajo duke i shtuar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë