Loading…
Dikur Ledri dhe Dua Lipa ishin dashnorë, sot prindrit e tyre në pushime bashkë (Foto)
  • 17/08/2017 | 12:08

...

Kur jetonte në Prishtinë Dua Lipa dhe Ledri Vula kishin një lidhje dashurie së bashku. Diçka nuk shkoi mirë mes tyre, dhe dyshja e njohur u ndanë.


Gjithsesi ndarja nuk paska ndikuar në marrëdhënien e prindërve të tyre. Mjafton një vëzhgim në Instagram-in e Dukagjinit dhe Aneta Lipës, për të parë se çifti simpatik rastësisht apo jo janë takuar me prindërit e Ledrit, Agronin dhe Xheraldinën.

Të dy çiftet ndodhen në Ulqin, dhe kanë ndarë më ndjekësit e tyre këtë takim. Kjo foto në fakt tregon se pavarësisht ndarjes së fëmijëve respektive, ata e ruajnë miqësine mes tyre.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë