Loading…
Dikur të dashuruar: Aktorët e famshëm takohen 30 vjet  më vonë në emision
  • 21/01/2018 | 23:49

...

Aktorja Helen Mirren, ish fituese e çmimit Oscar, ishte e ftuar këtë javë në shoun televiziv të Graham Northon, transmeton GazetaMetro.net


Ajo që ka bërë bujë të madhe në media, ishte fakti që mysafir së bashku me të ishte aktori Liam Neeson.

Këta të dy në vitet e 80’ta përbënin një ndër çiftet më të famshëm të botës së filmit.

Ndërkaq Neeson tregoi një detaj kur ishin të dashuruar, në kohën kur kishin luajtur së bashku në film inExcalibur.

“Para se ta takoja dhe të punonim bashkë, kisha lexuar diku se nëse i pëlqente ndonjë djalë, ajo e imitonte ecjen e tij, duke i ecur prapa shpine. Një ditë u ktheva prapa dhe e zura që po e bënte këtë edhe me mua”, Neeson. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë