Loading…
Disa njerëz kanë aftësi të jashtëzakonshme (Video)
  • 12/08/2017 | 11:47

...

Disa prsona arrijnë të bëjnë atë që për të tjerët është e pamundur.


Aftësitë e tyre janë të jashtëzakonshme, dhe jo pak të rrezikshme, por këta persona janë mësuar tashmë ta sfidojnë veten dhe nuk kanë fare frikë, shkruan Gazeta Metro

Për të parë se çka janë në gjendje të bëjnë këta njerëz shihni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë