Loading…
‘Diskutimi për problemin e Bosnjës’: Kodi sekret që përdoret në Shtëpinë e Bardhë kur presidenti është në intimitet
  • 11/01/2018 | 17:18

...

Shtëpia e Bardhë, ka rregullat e veta, e duke pasur parasysh nivelin e sigurisë dhe konfidencialitetit në pothuajse çdo gjë që ndodh atje, për shumë gjëra duhen përdorur kode të veçanta.


Sipas “The Sun” ka një kod që presidenti i ri, Donald Trump, duhet ta thotë në momentet e intimitetit me Zonjën e Parë, Melania. I njëjti kod është përdorur edhe nga Barack Obama.

Fraza që duhet përdorur është “Diskutimi për problemin e Bosnjës”.

E kur Presidenti dhe Zonja e parë janë duke kryer marrëdhënie seskuale  agjentët e shërbimit sekret raportojnë se “janë  duke diskutuar problemin e Bosnjës”.

Kështu thotë këshilltari i Shtëpisë së Bardhë, Stephen Rochon.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë