Loading…
Dita e shqiptarëve në Zvicër (Foto)
  • 13/08/2017 | 17:53

...

Shqiptarët kanë shpërthyer në Zvicër në ndeshjet zhvilluan për Kupë.

Valon Fazliu dhe Florian Kamberi kanë shënuar nga tri gola, teksa gol shënoi edhe Avdijaj në fitoren prej 10-0 të Grasshopers ndaj Romontois në kuadër të Kupës së Zvicrës.

Gjithashtu, Taulant Xhaka ka shënuar gol shumë të bukur nga gjuajtja e lirë për Baselin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë