Loading…
Ditë zie për tenorin kosovar me famë botërore, humb babain
  • 12/10/2017 | 12:38

...

Tenori kosovar me famë botërore, Ramë Lahaj, sot ka marrë lajmin më të hidhur të jetës së tij.


Ai përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Facebook”, ka bërë të ditur se sot ka ndërruar jetë babai i tij pas një sëmundje të shkurtër.

Lahaj ka bërë të ditur se varrimi i të atit do të bëhet nesër në orën 14:00 në varrezat e fshatit Lubozhdë të Istogut.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë