Loading…
Djali dhe reja e Xenit ndajnë me fansat një moment intim
  • 14/02/2018 | 09:27

...

Këngëtari Korab Jetishi, i njohur edhe si djali i Shkëlzen Jetishit-Xenit, ka disa vite që është martuar.


Çifti tashmë janë dhe prindër të një vajze me emrin Noa.

Edhe pse Korabi nuk është aktiv në rrjetet sociale, është bashkëshortja e tij, Gona e cila herë pas here publikon fotografi të ndryshme të çiftit.

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku çifti shfaqet në një moment intim.

“Dashuri, Dashuri, Dashuri” ka qenë përshkrimi i fotografisë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë