Loading…
Djaloshi nga Kosova është identik me Gerrard Pique
  • 11/03/2018 | 12:56

...

Girard Pike është futbollisti i njohur që mbahet për bukurinë e tij me të cilën ka arritur të fitojë simpatinë e shumë femrave, qoftë edhe vetëm për nga ekrani televiziv.


Por, djaloshi kosovar, Driton Haliti ka një ngjashmëri të madhe me futbollistin e njohur

Haliti që ka studiuar shkenca kompjuterike, që lirisht mund të quhet “Pike” i Kosovës. /Revista Ups

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë