Loading…
Do habiteni nga kamarieri në këtë restorant japonez (VIDEO)
  • 10/08/2017 | 14:23

...

Një kafe, një birrë dhe gjithçka tjetër nga një majmun… Po, ashtu siç e keni lexuar: Një restorant në Japoni ka zgjedhur pikërisht një majmun për t’u shërbyer klientëve të tij. Mund ta paguani me banane.


Shikoni videon: 

Japanese bar where you are served by a waitress who is cute, f…

Japanese bar where you are served by a waitress who is cute, furry and paid in bananas

Posted by Daily Mail on Thursday, 10 August 2017

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë