Loading…
Do qeshni me lotë: Ja si ia kthen Fatos Kryeziu gruas kur ajo i thotë “Të dua”
  • 18/11/2017 | 12:23

...

Aktori i njohur dhe gjithashtu këngëtari Fatos Kryeziu ka qenë i ftuar në emisionin “Top Shoë” së bashku me anëtarët tjerë të orkestrës “2 Korriku”.


Ata kanë folur rreth projektit të tyre më të ri duke treguar se qëllimi ka qenë të ironizojnë me gjërat shumë të kushtueshme, si për shembull rrobat.

Gazetari Ervin Kurti i pyet ata se a mund të marrinë ndonjëherë diçka seriozisht sepse janë tërë kohën të hareshëm.

“A ju marrin seriozisht bashkëshortet kur ju u thoni “Të Dua”?”

Por ajo që bënë pështyje është përgjigja e Fatosit i cili thotë se pasi që i thotë gruas së tij “Te dua”, ajo i kundërpërgjigjet duke i thënë “Mos ha m..”

Nga kjo deklaratë të qeshura buçitën sallën.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë