Loading…
Do të bëhem nënë në 2017
  • 10/01/2017 | 21:24

...

Khloe ka pohuar se gjithnjë ka dëshiruar që të jetë nënë.


Dhe, është përfundimisht është viti 2017 ai që ylli televiziv Khloe mendon të jetë nënë.

Edhe pse motra shumë seksi nga familja Kardashian kishte kaluar disa periudha të vështira për sa i përket raporteve me meshkuj, tashmë duket se ajo e ka vendosur që të bëhet nënë pavarësisht nëse do të jetë në lidhje apo jo.

pay-exclusive-khloe-kardashian-and-tristan-thompson-hold-hands-after-dinner-at-zuma-in-miami

Bukuroshja aktualisht është në lidhje me Tristan Thompson, me të cilin është duke kaluar momente të këndshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë