Loading…
Do të habiteni sa shumë i ngjan kjo e afërme Leonora Jakupit, ajo është edhe fytyrë publike
  • 17/12/2017 | 08:29

...

Se Leonora Jakupi është e bukur, kjo shihet, vërehet, duket. Është ndër ato femra që përherë mbesin të pashme, karizmatike dhe elegante.


Thonë, dardha pikë nën dardhë. Leonora është e bija e Ferides, një zonje të pashme e fine, që edhe sot e kësaj dite duket shumë bukur.

Këngëtarja e mirënjohur edhe motrën e ka bukuroshe, madje jo vetëm atë, por edhe mbesën, Morenë, shkruan “Kosovarja”.

A e keni ditur që Leonora e Vjollca Haxhiu kanë lidhje familjare? Në këtë foto Vjollca po duket goxha si Leonora.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë