Loading…
Doktorët zbulojnë 150 krimba të gjallë në stomakun e një vajze
  • 11/01/2017 | 17:26

...

Dhembjet e stomakut të një gruaje dolën të jenë shumë serioze. Për ta bërë këtë gjë më skandaloze, në barkun e saj ishin duke “jetuar” 150 krimba të gjatë 25 cm!


Neha Begum, 22 vjeçare nga veriu I Indisë, shkoi në spital më datën 2 janarë për shkak të dhembjeve të mëdha që kishte në stomak dhe vjelljes së njëpasnjëshme për një muaj të tërë, transmeton gazetametro.net.

a

Doktori Anand Prakash Tiëari tha se ishte i shokuar nga ajo se çfarë ka parë në stomakun e vajzës. Ai tha se kishte raste ku gjendeshin rreth dy apo tre krimba por jo 150!

Për fat të mirë që doktorët i gjetën krimbat më herët ngase nëse do të vonoheshin për vetëm një javë, krimbat do të mund të depërtonin në trurin e Neha’s./gazetametro.net

aa

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë