Loading…
Dramë në qiell! U gjet një pajisje e dyshimtë, aeroplani detyrohet të ateroj në vend tjetër! (PAMJET)
  • 11/02/2018 | 09:06

...

Kompania e fluturimit “Frontier Airlines” është detyruar të ateroj në aeroportin “Will Rogers” në Oklahome, pasi që në aeroplan u gjet një pajisje e dyshimtë.


Zëdhënësja e aeroportit Karen Cerny ka bërë të ditur se në aeroplanin i cili është nisur nga New Orleans për në Danver, janë gjetur pajisje e dyshimtë dhe për këtë arsye iu është dashur të aterroj në Oklahome, transmeton gazetametro.net

Cerny ka shtuar se 156 udhëtarët janë evakuuar, për arsye që agjentët e FBI të kryejnë hulumtimin e nevojshëm.

Ajo gjithashtu ka shtuar se është duke u punuar mbi atë që udhëtarët të vazhdojnë fluturimin./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë