Loading…
Drita misterioze në Shtëpinë e Bardhë
  • 30/05/2017 | 17:44

...

Teori të ndryshme kanë nisur të qarkullojnë në rrjetet sociale pas publikimit të një videoje ku shihen disa drita të kuqe të çuditshme që fiken dhe ndizen në katin e dytë të Shtëpisë së Bardhë në SHBA.


Teksa deri më tani nuk ka asnjë përgjigje zyrtare se për çfarë bëhet fjalë, sugjerimet nga komentuesit ishin nga më të çuditshmet, që nga sinjalet aliene e deri tek party disco.

Për më shumë shihni videon më poshtë:

https://www.youtube.com/watch?v=PBJ4ySNoxU4

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë