Loading…
Driton lanson projektin e ri mjaft të veçantë, ‘Veç Pak’
  • 17/06/2017 | 21:45

...

Këngëtari i ri, Driton sot ka lansuar projektin e tij më të ri.


Bëhet fjalë për këngën “Veç Pak” e cila është ripunim i këngës “Wine Slow”, shkruan gazetametro.net

Ky projekt po pritet mjaft mirë nga adhuruesit e muzikës së tij. Tekstin e këngës e ka shkruar veti ai të cilin e ka vizualizuar edhe me një videoklip mjaft interesant të cilin mund ta shikoni më poshtë.

Për muzikën është përkujdesur Drinche VDsounds.

Kujtojmë se ky është projekti i dytë nga Driton, i pari ishte ai “2 Fjalë” i cili ende vazhdon të dëgjohet i lansuar rreth 3 muaj më parë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë