Loading…
Dua Lipa mposhti Rihanna-n dhe Beyoncen
  • 07/12/2017 | 22:53

...

2017 definitivisht ishte viti i këngëtareve shqiptare, madje Dua Lipa ia kaloi Rihanna-s dhe Beyonce, por këngëtarja me famë botërore ka dy fjalë për të.


Dua gjithmonë ka ditur të bëjë Shqipërinë dhe shqiptarët krenarë. Këtë here ka dalë femra më e kërkuar dhe më e dëgjuara në Londër në platformën ‘Spotify” duke lënë mbrapa shumë këngëtare “BIG” si Rihanna, Ariana Grande, Taylor Swift  apo Beyonce.

Por mes shumë komenteve bie në sy ai i këngëtares me fame botërore, Katy Parry. Ajo e quan Dua-n një mbretëreshe qe “e ka myt” këtë vit dhe se e meriton. Me siguri Dua do jetë lumturuar nga ky koment, pasi jo shpesh të vijnë komente të këtij lloji nga këngëtarë me fame botërore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë