Loading…
Dua Lipa në lidhje me producentin Martin Garrix (Foto)
  • 19/06/2017 | 13:31

...

A janë Dua Lipa dhe Martin Garrix më shumë se vetëm miq?

Këngëtarja 21 vjeçare, Dua Lipa dhe Dj Martin Garrix janë parë duke u përqafuar së bashku, made i dhënë puthje nga producenti 21 vjeçar, përderisa po shijonin pushimet nga java e kaluar në Miami. shkruan JustJared, transmeton gazetametro.net

Dua dhe Martin kishin bashkëpunuar muaj më parë në këngën “Scared To Be Lonely” , poashtu kishin performuar së bashku edhe në ‘The Tonight Show’./gazetametro.net

Splash News and Pictures

Los Angeles:310-821-2666

New York:212-619-2666

London:870-934-2666

photodesk@splashnews.com

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë