Loading…
“Dua një vend romantik për dasmën”, dikush i propozon Zllakuqanin miliarderes amerikane
  • 11/01/2018 | 14:35

...

Paris Hilton është trashëgimtarja e pasurisë multimilionëshe të “Hilton Hotels”.


Bukuroshja miliardere është në prag martese, por nuk e ka vendosur akoma vendin se ku do ta bëjë dasmën.

Ajo nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale kërkoi mendimin e fansave nga e gjithë bota.

Komenti që ka spikatur ka qenë ai i një shqiptari i cili i ka sugjeruar një restorant të mirë në Zllakuqan.

Mbase Paris ia vë veshin dhe vendos ta zhvillojë dasmën tek ky propozim kaq i gjetur i shqiptarit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë