Loading…
Dua shkëlqen në klipin e ri
  • 12/01/2018 | 13:55

...

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar klipin e këngës “IDGAF”.


Kënga “IDGAF” është pjesë e albumit të saj debutues “Dua Lipa” dhe vjen pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës “New Rules” që ka arritur afër 900 milionë klikime në YouTube.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë