Loading…
Duda Balje tërheq vëmendjen në një aheng me dukjen joshëse (Foto)
  • 13/09/2017 | 21:16

...

Fjala është për e grupit 6+ Duda Balja, e cila edhe këtë herë ka mahnitur me pamjen e saj.


Deputetja ka marrë pjesë në një dasëm, ndërsa në sy bie stili dhe paraqitja e saj, e cila nuk dallon shumë nga vajza e saj 18 vjeçare.

Për më shumë shihni fotografitë e fundit që Duda ka publikuar:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë