Loading…
Duhet ta shikoni 15 herë: Pogba me driblimin e vitit ndaj 3 futbollistëve të CSKA’së
  • 06/12/2017 | 08:35

...

Manchester United ka fituar me përmbysje ndaj CSKA-së së Moskës.


Anglezët ishin duke humbur 1:0, por fituan 2:1.

Paul Pogba në një moment ka dhuruar spektakël në fushë.

Ai dribloi në mënyrë të jashtëzakonshme tre lojtarë të ekipit rus.

VIDEON mund ta shikoni mëposhtë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë