Loading…
Duke dashur të duket e bukur, ish- miss Kosova djeg veten (Foto)
  • 19/06/2017 | 09:25

...

Mirjeta Shala, një ndër femrat më të bukura shqiptare. Ajo së fundmi ka nxjerr një foto në Instastory ku shihet me ballin e djegur. Përmes mbishkrimit në këtë foto, ajo ka treguar se gjatë tentimit për tu bërë bukuroshe…


Mirjeta Shala, një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo së fundmi ka nxjerr një foto në Instastory ku shihet me ballin e djegur.

Përmes mbishkrimit në këtë foto, ajo ka treguar se gjatë tentimit për tu bërë bukuroshe është djegur me figaro së bashku me miken e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë