Loading…
Durmishi asistim perfekt në fitoren e Betisit
  • 25/09/2017 | 23:35

...

Riza Durmishi me ekipin e tij Betis Sevilla ka fituar bindshëm përballë Levantes së Enis Bardhit me rezultat 4-0 në ndeshjen e fundit të xhiros së gjashtë në La Liga.


Durmishi dhuroi një harkim të saktë për Leon, në golin e tretë të vendësve.

Mesfushori Enis Bardhi luajti deri në minutën e 57’të për Levanten.

Me 12 pikë Betis zë vendin e 5, po aq sa ka edhe Valencia në të katërtin.

http://www.dailymotion.com/video/x61z3wo

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë