Loading…
Durrësi në borë, por këto vajza s’pyesin, ja ç’bëjnë të zhveshura (Foto)
  • 06/01/2017 | 10:34

...

Këto vajza nuk kanë dashur t’ja dinë nga i ftohti që mbërtheu Durrësin mbrëmë, teksa u zbardh tërësisht nga bora.


Ato të zhveshura janë fotografuar të shtrira në borë, duke bërë striptizëm dhe sperkatë mes saj.

3 2 1


4

5

6

7


Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë