Loading…
Dy aksidente 500 metra afër njëra-tjetrës në magjistralen Prishtinë – Podujevë
  • 10/08/2018 | 17:15

...

Kolona të gjata janë krijuar në magjistralen Prishtinë – Podujevë, për shkak të dy aksidenteve që kanë ndodhur shumë afër njëra-tjetrës.


Të dyja aksidentet ku janë përfshirë nga tri vetura kanë ndodhur në fshatin Besi.

Policia ka dalë në vend të ngjarjen, ndërkohë që nuk raportohet për të lënduar.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë