Loading…
Dybala sqaron ekipin e të ardhmes së tij
  • 12/01/2017 | 10:38

...

Paolo Dybala thotë që është i lumtur me Juventusin dhe nuk ka ndërmend të largohet.


Mediat ditët e fundit kanë hapur thashetheme se lojtari do të transferohet tek Barcelona ose Real Madridi.

“Barcelona ose Real Madridi? Nuk ka oferta, për mua nuk është problem rinovimi i kontratës”, tha sulmuesi.

Dybala po kalon sezonin e dytë me Juventusin dhe ka fituar ligën italiane Serie A në sezonin e tij të parë, ndërsa ka rënë në sy të top ekipeve evropiane, raporton gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë