Loading…
E çuditshme: Rriti të pasmet, por s’guxon të ulet
  • 12/03/2018 | 21:28

...

Star Delguidis (28) nga Birmingemi në dhjetor të vitit të kaluar kreu një operacion plastik për të rritur të pasmet, për shkak të të cilës kishte shkuar madje në Turqi.


Ajo gjeti një kirurg të cilin e pagoi 15 mijë funta për të rritur të pasmet, shkruan The Sun.

Ylli deri në moshën 18-vjeç rregullisht viziton kirurgët estetikë dhe deri më tash në 200 operacione ka shpenzuar 230.000 funta, transmeton KosovaPress.

Delguidis është shprehur e kënaqur me të gjitha operimet që ka pasur, me përjashtim të këtij të fundit, pasi nuk ishte e vetëdijshme se do të ketë problem për t’u ulur pas operimit.

“Vazhdimisht jam nën stres dhe shkoj te psikologu”, tha Star, e cila ka për idhull yllin e realitetit Kim Kardashian.

Ajo planifikon në të ardhmen t’iu nënshtrohet ndërhyrjeve tjera estetike në gjoks dhe fytyrë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë