Loading…
E dashura e Neymar, yll i karnavaleve
  • 11/02/2018 | 21:42

...

Neymar dhe Bruna Marquezine janë në një lidhje të gjatë së bashku edhe pse pas transferimit të yllit brazilian te PSG pati një krisje në marrëdhënien e tyre, ata janë sërish bashkë.


Bukuroshja Bruna Marquezine nuk mund të mungonte në karnavalet e Rios dhe në mediat sociale është vlerësuar si mbretëresha e tyre.

Veshja e saj, që i nxirrte në pah hiret e saj, është pëlqyer pa masë nga ndjekësit e saj në “Instagram”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë