Loading…
E dëshironi belin e hollë, çaji magjikqë redukton 8 centimetra bel për 7 ditë
  • 07/12/2017 | 23:41

...

Ky është çaji magjik i cili është përdorur nga mijëra njerëz për të humbur peshë në mënyrë të çmendur në vetëm 1 javë.


Ai përbëhet nga kanella dhe gjethet e dafinës, dy përbërës shumë të dobishëm për procesin e tretjes dhe për të djegur dhjamin. Ata gjithashtu kanë aftësinë të përshpejtojnë edhe funksionimin e metabolizmit.

Njerëzit që kanë përdorur këtë çaj për të hequr kilogramët e tepërt, kanë humbur 8 centimetër bel në vetëm 7 ditë.

Përbërësit:

1 litër ujë

1 shkop kanellë

5 gjethe dafinë

Përgatitja:

Vendosni enën me ujë në zjarr dhe shtoni në të kanellën sëbashku me gjethet e dafinës. Pasi të vlojë, largojeni nga zjarri dhe lëreni të ftohet për 5 minuta. Kullojeni dhe është gati për t’u pirë.

Përdorimi:

Pijeni këtë çaj dy herë në ditë, në mëngjes me stomakun bosh dhe në mbrëmje para se të flini gjumë, transmeton shije.al. Përdoreni për 7 ditë në mënyrë që të arrini rezultatet e duhura duke humbur 8 centimetër bel.

Për rezultate më efektive, pini rreth 2 litra ujë në ditë. Edhe ushtrimet fizike do të ishin një ndihmesë shumë e madhe.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë