Loading…
E gjithë bota në shok: Në moshën 72 vjeçe Stallone akuzohet për dhunim |FOTO
  • 14/06/2018 | 16:24

...

Sylvester Stallone momentalisht është nën hetime pasi që një grua nëntorin e kaluar e ka akuzuar aktroni se në vitet e 90 e ka shqetësuar seksualisht.


Gjykata amerikane ka filluar të i analizoj dëshmitë dhe të vendosin për Stallonen a duhet të dënohet për dhunim seksual apo jo, transmeton gazetametro.net

Avokatja e aktorit për medie ka thënë se kjo është vetëm një gënjeshtër e madhe, ndërsa pasi të vërtetohet gënjeshtra do të ngrihet padi për shpifje ndaj gruas në fjalë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë