Loading…
E gjithë bota sytë nga Koreja: Njihuni me armatën e bukurisë që Kim e dërgoi në Olimpiadë
  • 09/02/2018 | 17:26

...

Tifozët e Koresë së Jugut janë vërejtur në stadiumin në Pyeongchang para se të fillonte ceremonia e hapjes së lojërave olimpike dimërore.


Në Facebook janë publikuar fotografi të ashtuquajturës armatë e bukurosheve, të cilat lideri i Koresë së Veriut Kim Jong i ka dërguar në Korenë e Jugut, transmeton gazetametro.net

Një grup i vajzave kanë qenë në shoqërinë e politikanëve dhe sportistëve të zgjedhur të cilëve u është lejuar të dalin nga Koreja e Veriut./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë