Loading…
E jashtëzakonshme: Për 39 sekonda ha 100 rriska të bukës
  • 29/11/2017 | 20:37

...

Matt Stonie, një 25-vjeçar ka thyer një rekord të ri me ngrënien e 100 rriskave të bukës, për 39 sekonda.


Stonie, ka qenë kampion edhe në ngrënien e shpejtë të hot-dogëve, ndërsa tani ka zgjedhur një tjetër mënyrë, për ta sfiduar veten, shkruan Gazeta Metro

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë