Loading…
E kapin duke vjedhur në butik: E çuditshme ku i ka fshehur rrobat
  • 22/10/2017 | 16:48

...

Megjithëse teknologjia është aq popullore sot sa që kemi kamera në çdo dyqan, ka ende njerëz që, pavarësisht nga rreziku, duan të vjedhin.


Hajdutët po bëhen gjithnjë e më shumë kreativ duke u përpjekur për të shmangur kamerat e sigurisë, dhe ky është një shembull, përcjellë gazetametro.net.

Në Johanesburg, një vajzë e re është kapur duke u përpjekur për të vjedhur një sasi të madhe veshjesh që i kishte fshehur hiç më pask se sa në të brendshmet e saj, poshtë fustanit.

Askush nuk mund të besonte se vajza kishte krijuar xhep të posaçëm për vjedhje, dhe punëtorët u tronditën derisa i nxorën rrobat nga aty. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë