Loading…
E kryer: Behrami te ekipi i Serie A
  • 12/08/2017 | 16:21

...

Valon Behrami do të rikthehet në futbollin italian, aty ku e filloi karrierën si profesionist.


Mesfushori kosovar e ka konfirmoi vetë lajmin se brenda këtë fundjavë do të jetë lojtar i Udineses.

Sky Sports raportohet se palët janë duke biseduar rreth kushteve detajeve të fundit të kontratës dhe të hanin Behrami prite të prezantohet zyrtarisht te klubi i ri. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë