Loading…
E llastuar nga burri maqedonas, nuk di t’i ndal pushimet Adelina Tahiri |FOTO
  • 11/06/2018 | 18:00

...

Ajo siç duket nuk e ka ndërmend që ti ndal pushimet edhe pse është në muajt e fundit të shtazanizë.


Adelina po thuajse çdo ditë publikon imazhe nga përditshmëri e saj dhe që në media pa dyshim që komentohet në mas të madhe, shkruan ORAinfo

Tahir para disa ditësh ka realizuar edhe fotosesionin e saj të fundit ku për here të parë ka pozuar me bashkëshortin.

Në këtë fotosesion prap se prape bukuroshja nuk ka dashur që të tregoj fytyre e bashkëshortit duke mbajtur të fsheh për publikun.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë