Loading…
E mashtron të dashurin se ka rruar kokën, ky është reagimi i tij (Foto)
  • 06/09/2017 | 23:43

...

Shfrytëzuesja e rrjetit social Imgur e njohur vetëm si Amanda, ka përdorur një aplikacion i cili bën ndërhyrje në fotografi duke hequr flokët dhe lënien e kokës tullace.


Imazhin ajo ia ka dërguar të dashurit, duke i thënë se i ka hequr flokët dhe tash e tutje do të ketë këtë pamje, transmeton Telegrafi.

“Ky është makth, nuk mund të besoj. Pse veprove në këtë mënyrë, po sikur mos të të rriten më. Nuk mund të vazhdoj në këtë formë me ty”, ka thënë partneri saj lidhur me rastin.

I frikësuar me pamjen e saj, ai kërcënoi se do të ndahet sepse nuk mund të jetë në lidhje me një femër që ka këtë pamje.

Madje, ai nuk është pajtuar dhe ishte shumë i nervozuar edhe kur ajo i tha se gjithçka është një lojë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë