Loading…
E ngacmon bizonin – ja çfarë e gjen! (VIDEO)
  • 07/08/2018 | 13:37

...

Në ShBA është arrestuar një burrë, i cili e ka provokuar bizonin në parkun Jellostoun.


Qytetari i Oregonit, Raymond Reinke e ka parë kafshën në rrugën drejt parkut nacional dhe menjëherë është shndërruar në rolin e toreadorit. Në këtë ndeshje, as ai e as kafsha nuk kanë pësuar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë