Loading…
E pabesueshme: 17 personazhet e filmave të animuar në jetën reale
  • 10/11/2017 | 17:36

...

Frymëzim nga jeta reale apo rastësi, këtë nuk e dimë por ngjashmëria e këtyre personazheve vizatimorë është e mahnitshme.


Këto janë 17 personazhet vizatimorë që i takon në jetën reale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë