Loading…
E pabesueshme: Kjo suedeze i ka këmbët më të gjata në botë, mbi 1 metër
  • 14/03/2018 | 15:07

...

Një modele suedeze ka grumbulluar mbi 150 000 ndjekës në Instagram falë këmbëve të saj shumë të gjata.


Nëna e dy fëmijëve, Ia Ostergren poston foto ku nxjerr në pah këmbët e saj 101 cm të gjatë.

Bjondja thotë se gjymtyrët kanë qenë shkaku i talljeve nga shoqet e klasës kur ishte e vogël dhe kjo gjë e çoi në depresion. Vetëm në vitin 2013, kur nisi të merrej me sport, ajo nisi të dashuronte trupin e saj.

Këmbët e saj janë shumë të pëlqyera, sidomos në Rusi. Për këtë arsye, në postimet në Instagram ajo përdor edhe gjuhën ruse.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë