Loading…
E pabesueshme sa vjeç është, çmenden pas tij (Foto)
  • 12/08/2017 | 20:00

...

Disa njerëz arritje jetësore e kanë të duken sa më të ri, por ka prej atyre që duan të duken më të vjetër dhe ia arrijnë me sukses.


Pavel tani është në të 40’at dhe ka vendosur t’i lyej flokët dhe mjekrën me ngjyrë të bardhë. Me fitness merret që kur ishte adoleshent, ndërsa momentalisht duket më bukur se kurrë.

A post shared by Pawel Ladziak – Polish Viking® (@pavel_ladziak) on

Është i njohur edhe në rrjetet sociale. Në Instagram atë e ndjekin më shumë se 300 mijë përdorues, transmeton gazetametro.net


Kur ka qenë në të 20’at ai i ka ndërprerë të gjitha ushtrimet, mirëpo prapë ka mbledhur forcë dhe i është kthyer dashurisë të parë, fitnessit.


Njerëzit po e krahasojnë  me italianin 50 vjeç, Gianluca Vacchi, ndërsa Ladziak thotë që ky krahasim i pëlqen.


Duke  krahasuar fotografitë e atëhershme me të tanishmet, është gati se e pamundur të thuhet që ky është i njëjti person. Hidhni një sy dhe shikojeni se si duket ky njëri me moshë të mesme në frymën e një 60 vjeçari./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë