Loading…
E pabesueshme si reaguan fëmijët kur morën vesh gjininë e anëtarit të ri të familjes (Video)
  • 06/09/2017 | 16:43

...

Dy prindër nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, po prisnin të bëheshin me fëmiun e tretë.


Jimmy dhe Nora Elfarra, ishin dy fëmijët të cilët prisnin me padurim të dinin gjininë e fëmiut tjetër, për të parë nëse po bëhen me një vëlla apo një motër.

Ata poo bëheshin me motër, mirpëo ky lajm nuk i gëzoi të dy ata. Pasi njëra qante nga gëzimi, teksa vëllai goditi kokën dhe ishte shumë i hidhëruar.

Nëna e fëmijëve e përshkroi ragimin e tyre si diçka që lidhi inat mes dy fëmijëve të tjerë, se cili po fiton.

“Nuk u dëshpërua se do të ketë motër, por u ndje se Nora fitoi dhe ai humbi”, ka shkruar nëna tij në përshkrimin e rastit.

Por, shikuesit e videos e kanë pëlqyer reagimin e tyre, duke e shpërndarë në rrjetet sociale./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=Oda2TkUCq_U

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: info@gazetametro.net
marketing@gazetametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë